
WANICA — Het op Facebook plaatsen van een uitlaatpijp door H.T. heeft erin geresulteerd dat de diefstal van een Yamaha-bromfiets door de politie van Santo Boma kon worden opgelost. Hij werd samen met S.L., E.R. en D.G. opgesloten. B.C., A.D. en A.J., die ook waren opgepakt, werden na verhoor heengezonden.
F.G. deed op 12 oktober aangifte van de diefstal van zijn bromfiets. Tijdens het onderzoek van de politie kwamen zeven verdachten in beeld. De eerste was H.T., die de uitlaatpijp op Facebook ten verkoop had aangeboden. Hij werd opgeroepen om met het onderdeel naar het politiebureau te komen. F.G. herkende zijn uitlaatpijp door het opmerkelijke laswerk.
De politie nam het onderdeel in beslag en stelde H.T. direct in verzekering. Bij zijn voorgeleiding verklaarde hij de diefstal in vereniging te hebben gepleegd. Daarop werden ook S.L., E.R., D.G., B.C., A.D. en A.J. gearresteerd. Het onderzoek wordt voortgezet.